Oslavte Valentýna s našimi víny

Chcete obdarovat svou drahou polovičku na den Svatého Valentýna

Z naší valentýnské nabídky si určitě vyberete. 

Vína jsme pro Vás rozdělili do pěti kategorií, abychom Vám zjednodušili výběr. 

V kategorii Champagne najdete luxusní šumivá vína z oblasti Champagne v originálním dárkovém balení ve variantách blanc i rosé. 

Pokud je Vaše polovička na sladké, i pro ni jsme vybrali 4 sladká vína. Německý Riesling Dr. Loosen sweet 2018, Riesling od Egona Müllera 'Scharzhof' 2018, vynikající sladké víno na úrovni několika putňových Aszú běžné tokajské produkce. Odrůdy Furmint + Hárslevelű + Žlutý Muškát z maďarského vinařství Szepsy Borászat. A sladší bubliny Carte d'Or Demi Sec, Champagne Drappier. Tato sladká vína krásně snoubíte s valentýnským dezertem, foie gras nebo s variací tučných zrajících sýrů.

Nezapomněli jsme ani na moravské vinaře. K valentýnskému večeru se krásně hodí Frankovka rosé z vinařství Trpělka&Oulehla, která se bude hodit k paštice s brusinkami nebo k malinovému dezertu. Tramín červený - kalný, nefiltrovaný od Jaroslava Osičky, Cuvée Národní Park z Dobré vinice – tyto naturální skvosty jsou v párování s pokrmy velmi univerzální, proto neuděláte chybu, ať už je budete podávat téměř k čemukoliv. Nebo elegantní Riesling z Krásné hory je jemný, bude ladit k rybě či zeleninovému salátu.

Dále jsme pro Vás vyfiltrovali skvělá vína, která ušetří Vaši peněženku, ale rozhodně to nijak nepocítíte na kvalitě.

Tichá vína a ostatní šumivá vína do 555 Kč:

Muscat d‘Alsace d‘Elément 2015 od biodynamického vinaře Bott-Geyla, ideální jako aperitiv nebo k salátu.

Pegau rosé "Pink Pegau" 2019 rosé z jižní Rhôny. Ostré, suché, aromatické a trochu drzé rosé je nabité charakterem a nabízí nesmírné potěšení jak samo o sobě, tak u stolu v kombinaci s jídlem. 

Červené vínoBordeaux Sarmentine 2016, elegantní s jemnou tříslovinou. Cuvée Merlotu a Cabernetu Franc pěstované v organickém režimu. Ideální společník pro romantický večer. Hodí se k hovězímu masu nebo i k hořké čokoládě.

Pokud netrváte na Champagni, zkuste některý z našich Crémantů – bílý z Alsaska nebo růžový z Loire nebo růžovou španělskou Cavu z organického vinařství Raventos i Blanc nebo italské Prosecco.

 

V A L E N T Ý N  

Všechna tato vína dodáme buď s originální dárkovou krabičkou z vinařství nebo v naší dárkové valentýnské tašce.  

 Návrh bez názvu (22)

Neváhejte nás kontaktovat.

Hana Vaculíková, vaculikova@domaine.cz, + 420 704 613 680.