Delamain Très Vénérable 55 YO, Gift box

Kód: DRWD0083
8 510 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tres Venerable je nejstarší koňak ve standardní řadě Delamain. Ve skutečnosti se jedná o starší verzi koňaku Pale & Dry, která se vyznačuje obdobím stárnutí. Tre Venerable tráví 50-55 let v sudech, na rozdíl od Pale & Dry, který je v průměru 25 let starý. Jedná se o koňak pro skutečné labužníky. Jméno „Tres Venerable“ znamená ve francouzštině „čestný“. Koňak je světle jantarové barvy se zlatými odlesky.Vůně: Bohatá vůně koňaku s tóny květin, koření, vanilky, lékořice, rozinek a medu. Chuť: Přes svůj věk má koňak osvěžující, vyváženou, kulatou ovocnou chuť a překvapivě dlouhou dochuť plnou náznaků lékořice. Koňak je tradičně doporučován jako digestiv. Vychutnáte si ho s dobrým doutníkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cognac
Země: Francie
Region: Cognac
Druh: Cognac
Objem láhve: 0,7 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Delamain

Delamain, Francie, Cognac

Vášeň pro výjimečné koňaky se v rodině Delamain přenáší od roku 1759, kdy se James Delamain, který pocházel z Irska, usadil jako obchodník v Jarnacu.
V roce 1824 založil jeho vnuk Henri Delamain Maison Delamain.

Otevřenost přírodním a humanitním vědám pomohla odhalit tyto výjimečné koňaky Delamain.
Již před více než dvaceti lety se rodina Bollingerů připojila k Maison Delamain. Obě rodiny společně udržují příběh a píší nové kapitoly s hlavním principem zachování excelence koňakového řemesla.