Delamain Vesper X.O 35 YO, Gift box

Kód: DRWD0081
3 820 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vesper je ušlechtilý koňak s velmi šťavnatou a jasnou ovocnou chutí. Má silné a dlouhotrvající aroma s tóny dubu, suchého vína, vanilky a rozinek. Vyznačuje se jemnou, sametovou, ale zároveň velmi šťavnatou ovocnou chutí s dlouhou dochutí plnou tónů zralého ovoce. Vesper je blendem nejlepších koňakových lihovin Grand Champagne průměrného stáří 35 let. Podle technologie výroby dozrávají odděleně od sebe a po vyrobení směsi stárnou další dva roky v 350 litrových dubových sudech Limousin. Název Vesper znamená v překladu večerní hvězda. Do určité míry je tento koňak podobný Pale & Dry, avšak delší stárnutí dává Vesperu plnější chuť. Díky svému dlouhému stárnutí je Vesper kvalitou i chutí srovnatelný s koňaky prestižnějších sérií jiných výrobců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cognac
Země: Francie
Region: Cognac
Druh: Cognac
Objem láhve: 0,7 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Delamain

Delamain, Francie, Cognac

Vášeň pro výjimečné koňaky se v rodině Delamain přenáší od roku 1759, kdy se James Delamain, který pocházel z Irska, usadil jako obchodník v Jarnacu.
V roce 1824 založil jeho vnuk Henri Delamain Maison Delamain.

Otevřenost přírodním a humanitním vědám pomohla odhalit tyto výjimečné koňaky Delamain.
Již před více než dvaceti lety se rodina Bollingerů připojila k Maison Delamain. Obě rodiny společně udržují příběh a píší nové kapitoly s hlavním principem zachování excelence koňakového řemesla.