Delamain Vintage 1986, Wooden deluxe gift box

Kód: DRWD008786
9 399 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cognac Delamain Vintage 1986 Grande Champagne Cognac byl vyroben v omezeném množství pouze 660 lahví. Dům Delamain se věnuje produkci pouze těch nejlepších ročníků, včetně tohoto. V roce 1986 došlo ke studenému jaru, po kterém následovalo teplé, slunečné léto a sporadické srážky, které nechaly vzniknout některá vynikající vína a eaux -de-vie. Ve vůni se tento ročník otevírá elegantními květinami, citrusy, sušeným ovocem a nádechem kakaových bobů. V chuti překypuje kůrou grapefruitu a čokoládou, teplým pečivem, fíky, pomerančovým květem a dlouhým závěrem. Tento Cognac dodáváme v luxusní prezentační krabičce s výrazně vyobrazeným ročníkem. Je to tedy skvělý dárek k narozeninám nebo výročí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cognac
Země: Francie
Region: Cognac
Druh: Cognac
Objem láhve: 0,7 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Delamain

Delamain, Francie, Cognac

Vášeň pro výjimečné koňaky se v rodině Delamain přenáší od roku 1759, kdy se James Delamain, který pocházel z Irska, usadil jako obchodník v Jarnacu.
V roce 1824 založil jeho vnuk Henri Delamain Maison Delamain.

Otevřenost přírodním a humanitním vědám pomohla odhalit tyto výjimečné koňaky Delamain.
Již před více než dvaceti lety se rodina Bollingerů připojila k Maison Delamain. Obě rodiny společně udržují příběh a píší nové kapitoly s hlavním principem zachování excelence koňakového řemesla.