Naše služby

######

Společnost Domaine R et B nabízí spolu s vínem komplexní balíček služeb, ať již pro klienty z řad gastronomických zařízení, tak i pro privátní zákazníky. Nejen pro gastronomická zařízení nabízíme vybavení prostor vinotékou (lednice), konzultace a tvorbu vinných lístků, apod. Vše s ohledem na Vaše konkrétní potřeby.

Rozvozy pro naše zákazníky provádíme po Vaší objednávce v odpoledních hodinách každé pondělí až pátek 13:00 – 17:00.

Hledáte-li pěkný způsob odměny pro své obchodní partnery, významné klienty nebo partnerské společnosti, pak právě pro Vás jsou určeny produkty z kategorie dárků pro firmy a dárky pro klienty, které si navíc můžete dát do nákladů. Dárková sada vína potěší každého.

Pro své zákazníky pořádáme pravidelné ochutnávky vín s našimi sommeliery nebo přímo s vinaři – již jsme měli tu čest u nás přivítat zástupce slavných vinařství jako např. z Bordeaux: Château Palmer, Château Pontet-Canet, Château Calon-Ségur, Le Pin, Vieux Château Certan; z Champagne: Jacques Selosse, Egly-Ouriet, Tarlant, Déthune, Philipponnat, Drappier; z Burgundska: Domaine Jacques Prieur, Domaine Comte Georges de Vogüe; z Rhôny: Château de Beaucastel; z Německa: Weingut Egon Müller, Weingut Dr. Loosen, Weingut Dönnhoff; z Itálie: Pio Cesare a další.

V rámci celostního pojetí gastronomických služeb zajišťujeme též catering, organizaci oslav, svateb apod. V atraktivních románských sklepích Jílské ulice najdete v intimním prostředí aperitiv baru Chambre Separée ideální atmosféru pro Vaši schůzku, oslavu nebo firemní party.

V naší nabídce jsou též i produkty věhlasné sklárny Spiegelau, kdy jsme schopni zapůjčit vinné sklenice cateringovým společnostem.

Pro své klienty jsme schopni domluvit návštěvy vinařů – ať už přímo ve vinařství nebo degustace vinaře v Praze.

Provádíme kompletní poradenství při zakládání privátní vinotéky nebo vinného sklepa, optimalizace vinných sbírek, rozdělení do kategorií vypít, uložit, zúročit, a hlavně také pokud se zajímáte o mezi znalci oblíbené investice do vína – viz investiční a raritní vína.

Pro klienty z řad restaurací, privátních či firemních pořádáme školení o víně – různých úrovní, na míru podle Vašich požadavků.

V odděleném křídle sklepních prostor Chambre Separée jsou instalovány boxy určené k uložení a archivaci vín, které si lze pronajmout na zrání Vašich vín v ideálních podmínkách.