O nás

O nás

Společnost Domaine R et B s.r.o.

Společnost byla založena v roce 2005 a od počátku se drží svojí vize – dovážet vína s odrazem terroir.

V našem portfoliu máme vína z nejprestižnějších regionů Francie, Německa, Itálie, Španělska, Rakouska a Maďarska. Největší pozornost věnujeme vinařům z Burgundska, kde exkluzivně zastupujeme mimo jiné vinařství Domaine de la Romanée-Conti či Domaine Comte Georges de Vogüe.

Aktivně se účastníme kampaně En Primeur. Dovážíme např. vína z kultovního vinařství Jacques Selosse a německé oblasti MoselNahe a Rheinhessen – Egon Müller, Helmut Dönnhoff, Ernst Loosen, Klaus-Petr Keller.

Zastupujeme i významné české vinaře – Žernosecké vinařství a moravské vinaře – Dobrá Vinice, Trpělka&Oulehla, Jaroslav Osička.

Pro dokonalý požitek z výborného vína Vám dovážíme špičkové vinné sklo Spiegelau.

Mezi naše klienty patří jak zákazníci z gastronomie, barů, vinoték, tak významné privátní osoby a firemní klientela.

Vína do portfolia vybíráme s důrazem na menší charakterní vinaře, kteří často užívají šetrné organické postupy. Jedná se o luxusní, tradičně vinifikovaná vína, která se skvěle hodí do nejlepší gastronomie.

Stejná péče je taktéž věnována i výběru restaurací, do kterých naše vína dodáváme. Dbáme na to, aby je provázel odpovídající servis a zacházení a Vy jste si mohli užít nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Víno je naše radost a vášeň! Pomůžeme Vám vybrat víno na míru podle Vašich preferencí. Chcete vybrat víno jako dárek? Zajímá Vás investice do vína nebo si chcete rozšířit vinotéku o raritní láhve? Rádi Vám poradíme. 

Děkujeme, že pijete s námi. 

Váš tým Domaine R et B.